17488.
413. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 200 HUF
Navarrai Margit: Heptameron. Navarrai Margit királynő hetvenkét pajzán története a XVI. század közepéről. Fordította: Antal László. Illusztrálta: Würtz Ádám. 1969, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.