16675.
413. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
1 000 HUF
Drescher Pál: A szép magyar könyv. 1473-1938. Officina Képeskönyvek. Bp.,1938, Officina. Számos illusztrációval. Kiadói kartonált papírkötés, kopott borítóval, javított, sérült gerinccel.