16653.
413. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
2 600 HUF
Malonyay DezsÅ‘: Munkácsy Mihály. I-II. köt. Művészeti Könyvtár. Bp., 1907, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Műmellékletekkel és szövegközi fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói/átkötött félvászon-kötés, kissé sérült, kopott borÃtóval.