Bücher: Geschichte Zahl der Lose: 128
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2580642
15731
413
Books: History
Ruffy Péter: Bujdosó nyelvemlékeink. A tihanyi alapítólevéltől a bori noteszig. Bp., 1977, Móra. Második kiadás. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott, deformált borítóval, kissé sérült, kopott kiadói papír védőborítóban. Dekoratív, kissé sérült, dombornyomásos, festett bőr borítóval. 2582972
15732
413
Books: History
Kenedi Géza: A pénz Krőzustól Rockefellerig. 1913. Kiadói papírkötés, széteső állapotban.
2441628
15733
413
Books: History
2358052
15734
413
Books: History
2364931
15735
413
Books: History
2357849
15736
413
Books: History
Szinai Miklós-Szűcs László: Bethlen István titkos iratai. Bp., 1972, Kossuth. Kiadói egészvászon-kötésben, szakadt kiadói papír védőborítóban.
2367438
15737
413
Books: History
2357835
15738
413
Books: History
2517626
15739
413
Books: History
2517825
15740
413
Books: History
C.W. Ceram: Az első amerikai. Az észak-amerikai régészet regénye. Bp., 1979, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, szakad papírborítóban.
2453093
15741
413
Books: History
2414994
15742
413
Books: History
3 db történelem témájú könyv. G.K. Zsukov. Emlékek gondolatok. Bp., 1970, Kossuth, Zrínyi. Kiadói egészvászon-kötés + Alexander Werth. Oroszország nagy háborúja 1941-1945. Bp., 1971, Kossuth, Zrínyi. Kiadói egészvászon-kötés. + Alexandr Blok: A cári hatalom végnapjai. Bp., 1987, Európa. Kiadói kartonált papírkötés, papír védőborítóban.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF