15088.
413. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 600 HUF
4,24 EUR, 4,57 USD
Katz Richárd: Vidám napok barna emberek között. Ford.: Görög Imre. Bp., é.n., Tolnai. Fekete-fehér fotókkal, és egy térképpel. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kis kopásnyomokkal.