15027.
413. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 200 HUF
3,18 EUR, 3,43 USD
S. W. Schmidt: Deutsch-Österreich. Landschaft, Kunst und Kultur. Berlin, é.n. (1931 k.), KArl Voegels. 256 p. Német-nyelven. Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, sérült gerinc, kissé kopott borító, utolsó néhány lap kijár.