Lutheránia. A Pesti Evangélikus Egyház száz éves énekkarának története. 1904-2004. Szerk.: Zászkaliczky Péter. Bp., 2004, Huszár Gál Könyv- és Papírkereskedés. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
A katolikus hittérítés története II. kötet. Szerk.: Lévay Mihály. Bp.,é.n., Franklin-Társulat, 563 p. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kopott borítóval.
Szerk.: Gábor György. A biztonság két táblája. Beszélgetések a Tízparancsolatról. Bp., 1995, Tudomány Kiadó - Magyar Rádió. Kiadói kartonált papírkötés.