17158.
413. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sozialwissenschaften
4 000 HUF
Fuchs, Eduard: Az újkor erkölcstörténete I-III. kötet. Bp.,é.n., Világirodalom-kiadás. Számos képpel illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, szép állapotban