1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Vigh Bertalan: A villamosság alaptörvényei. Bp., é.n., Szent István-Társulat. 5. bÅ‘vÃtett és átdolgozott kiadás. Kiadói félvászon kötésben, kissé kopott borÃtóval, kissé laza kötéssel.