13070. 413. Gelaufene Fernauktion Foto
2 600 HUF
0 HUF
Klösz György (1844-1913): Vajdahunyad vára, 1900 körül. Fénynyomat, papír, jelzett a nyomaton. Dekoratív, kissé kopott üvegezett fa keretben, 30×24 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf