10053. 413. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
8 000 HUF
0 HUF
Bitó Ildikó (1966-): Kereszteződés III., 1998. Szitanyomat, papír, jelzett, 6/16 számozással. Plexiüvegezett fa keretben. 60×43 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf