10086. 413. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
9 000 HUF 24,32 EUR, 26,47 USD
0 HUF
Csóka Béla (1926-2005): Hegyi tájkép. Olaj,vászon; szignált, keret nélkül, 45x60 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf