10120. 413. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
2 800 HUF
0 HUF
Gaál Domonkos (1940-2009): Falu a Mátrában. Rézkarc, papír, jelzett, apró felületi sérüléssel. Üvegezett, kopott fa keretben, 25x36 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf