10129. 413. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
19 000 HUF
11
0 HUF
Gallé Tibor (1896-1944): Falu részlet, 1926. Olaj, vászon, jelzett, 48,5x67cm. Üvegezett, kissé sérült dekoratív fa keretben.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf