10138. 413. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
5 000 HUF
21
0 HUF
Görög Rezső (1930- ): Halászok. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 23,5×38,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf