9 500 HUF
25,68 EUR, 27,94 USD
Prihoda István (1891-1956) - Iványi Grünwald Béla (1867-1940): Találkozás. Rézkarc, papír, jelzett, 28,5×39,5 cm. Dekoratív korabeli, sérült üvegezett fakeretben.