Roy Lichtenstein (1923-1997): Sweet dreams, baby! Ofszet litográfia. papír. Sorszámozott, jelzett a nyomaton 54/150 Styria Studio tanusítvánnyal. 35x50 cm, Képméret 31x23 cm