10405. 413. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
6 000 HUF
0 HUF
Várady Lajos (1890-1929): Kiránduló, 1928. Pasztell, papír jelzett. Dekoratív, üvegezett, sérült fa keretben, 30,5×40,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras