10597.
413. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
A. Jaeger (?) jelzéssel: Madárpár. Akvarell, merített papír. Jelzett, dekoratív, üvegezett keretben, 17x12 cm