10604.
413. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Andre jelzéssel: Hazafelé. Olaj, fémlemez. Dekoratív, sérült üvegezett fa keretben, 18×13 cm.