10527.
413. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
12 000 HUF
32,43 EUR, 35,29 USD
Börcsök S jelzéssel: Táj. Olaj, karton, sérült, 66x52 cm