10819.
413. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Jelzés nélkül: Erdő. Olaj, karton. Dekoratív, kissé kopott fa keretben. 29,5x37 cm