10784.
413. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
8 000 HUF
21,62 EUR, 23,53 USD
Jelzés nélkül: Halászok a tengeren. Akvarell, papír. Sérült. sérült üvegezett fakeretben. 33x48cm