10764.
413. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
7 500 HUF
20,27 EUR, 22,06 USD
Jelzés nélkül: Herceg az erdőben. Olaj, farost. Kopott. 40x30cm