10820.
413. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 400 HUF
6,49 EUR, 7,06 USD
Jelzés nélkül, Johannes Josephus Aarts (1871-1934) után: A csavargó. Ceruza, papír. Üvegezett, kissé sérült fakeretben, 22×16 cm.