Jelzés nélkül: Mecset. Vegyes technika, vászon. Sérült, kopott sérült... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/413/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500002/Jelzes-nelkul-Mecset-Vegyes-technika-vaszon-Serult-kopott-serult-keretben-37x50cm~II2540398
2540398
10783
413
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Jelzés nélkül: Mecset. Vegyes technika, vászon. Sérült, kopott sérült keretben. 37x50cm
: pelikán_kristóf