10821.
413. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Jelzés nélkül: Mediterrán város. Akvarell, papír. Lap széle kissé sérült. 42x29 cm