10822.
413. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Jelzés nélkül: Rózsák. Akvarell, papír. Sérült. Kartonra kasírozva. 48x60 cm