10598. 413. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 000 HUF
0 HUF
Karczaghy jelzéssel, XX. sz. első fele: Falusi udvar. Olaj, karton. Dekoratív, sérült fa keretben. 24,5x35
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf