10588.
413. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
9 000 HUF
Kováts jelzéssel, XX. sz első felében működött magyar festő: Csendélet. Olaj, vászon. Korabeli, dekoratív fa keretben, hátoldalán Hoffmann Ferencz képkeretező 1930 körüli címkéjével. 36x60 cm.