10587.
413. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
8 000 HUF
21,62 EUR, 23,53 USD
Murillo után, R. Baumann jelzéssel: Dinnyeevők. Olaj, karton. Dekoratív fa keretben. 38,5x30 cm