10625.
413. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Kertek alján. Akvarell, papír. Sérült. 14,5x19,5 cm