10662.
413. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
10 000 HUF
27,03 EUR, 29,41 USD
Olvashatatlan jelzéssel (Mészöly Géza után): Balaton. Olaj, farost, sérült. Dekoratív, kissé sérült fa keretben. 33x55 cm