10703.
413. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Napfényes erdőrészlet. Akvarell, papír, üvegezett fa keretben, 40,5×28 cm