10629.
413. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
1 800 HUF
Olvashatatlan jelzéssel: Vegetáció. Rézkarc, papír, jelzett, Józsa Lajosnak szóló ajándékozási sorokkal, lap széle foltos, 17,5x21,5 cm