10702.
413. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
1 400 HUF
3,78 EUR, 4,12 USD
Olvashatatlan monogrammal (ACR?): Zsákhordó. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, foltos, 30×19,5 cm