10540.
413. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
8 000 HUF
21,62 EUR, 23,53 USD
Szabadi jelzéssel: Virágos csendélet. Olaj, vászon. keret nélkül. 50x40cm