10539.
413. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Szatmáry J. jelzéssel: Kertben. Olaj, rétegelt falemez, sérült. Sérült fakeretben, 25x40cm,