Arcolei csata. Színes rézmetszet, papír. Jelzett a metszeten. 22x29 cm... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/413/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Stich~500004/Arcolei-csata-Szines-rezmetszet-papir-Jelzett-a-metszeten-22x29-cm-Uvegezett-fakeretben~II2584553
2584553
10923
413
Engravings
Beschreibung: Arcolei csata. Színes rézmetszet, papír. Jelzett a metszeten. 22x29 cm. Üvegezett fakeretben.
: karap_norbert