10915.
413. Gelaufene Fernauktion
Stich
8 000 HUF
21,62 EUR, 23,53 USD
Francois Hubert metszése, Claude Lefebvre (1632-1675) után: La Nouvelle Héloyse dédiée a Mme de Damery, 1765. Rézmetszet, papír, jelzett nyomtatva a metszet alatt. 40x30 cm. Dekoratív, üvegezett fakeretben.