19123. 413. Gelaufene Fernauktion Juwelen
3 000 HUF
37
0 HUF
Ezüst (Ag) karkötő vörös kővel. Jelzett, kis kopásnyomokkal, h: 18,5 cm, bruttó: 22,4 g
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert