19015. 413. Gelaufene Fernauktion Juwelen
30 000 HUF 81,08 EUR, 88,24 USD
0 HUF
Ezüst (Ag) kígyóbör karkötő, ezüst veretekkel, kopott, jelzett, bruttó:50g, d: 19 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert