3 000 HUF
1893-1896 Dekorative Vorbilder. 4 db aranyozott, illusztrált egészvászon mappája. Össz. 12 db dekoratív historizáló és szecessziós nyomattal különféle témákban, a nyomatok évfolyama nem ismert. Lapok széle részben kisebb szakadásokkal vgay kisebb foltokkal. Mappákon kopásnyomokkal, korukhoz képest jó állapotban Lapméret: 36x25 cm