14559. 413. Gelaufene Fernauktion Drucksachen
2 000 HUF 5,41 EUR, 5,88 USD
0 HUF
cca 1911 Engelberg, képes album 16 db fekete-fehér fotóval, kissé sérült, kopott papírkötésben
Wer das Foto des Loses gemacht hat : hsz