Drucksachen Zahl der Lose: 338
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2575963
14560
413
Printed Materials
1911 Pécs, menükártya, foltos 2421560
14561
413
Printed Materials
1914 Meghívó a Jubileumi Vasúti Bálra
2581243
14562
413
Printed Materials
cca 1914 Húsvéti levelezőlapok, 2 db papírlapra ragasztva, a Díszítő Művészet melléklete
2581221
14563
413
Printed Materials
1914 Nagy Sándor szecessziós grafikák, "Fantáziás mütyürkék", részlet a Díszítő Művészetből 2578523
14564
413
Printed Materials
1914 Bp., meghívó a Ritz-szállóban tartandó Kalikó bálra, 3 p., vízjeles papíron, hajtva, szélein apró sérülésekkel 2580629
14565
413
Printed Materials
1915-1954 Pénzügyigazgatás 1915. aug. 15. XXV. évf. 16. sz. Szerk.: Exner Kornél. + 1954 Tiszatáj. Magyar Írók Szövetsége Szegedi Csoportjának folyóiratának VIII. évf. 3. száma, 1954. okt.
2584808
14566
413
Printed Materials
1916 Tolnai Világlapja 16. évf. 48. sz., I. Ferenc József-emlékszám, fekete-fehér képekkel, korabeli hirdetésekkel, szakadt. 2581488
14567
413
Printed Materials
cca 1917 Koronázási album c. kiadvány reklám nyomtatványa, rajta IV. Károly magyar király portréjával, kartonra kasírozva, foltos, 26x20 cm 2481793
14568
413
Printed Materials
1918 "A Magyar Könyvkereskedők Egyesülete" alapszabályai és egyéb szabályzatai. Bp., 1918., Magyar Könyvkereskedők Egylete, (Bp., Pallas-ny.), foltos, a lapok tetején szakadással, 32 p. 2166924
14569
413
Printed Materials
2580303
14570
413
Printed Materials
1919 Népszava XLVII. évf. 180. sz., 1919. júl. 30., a Magyar Tanácsköztársaság idejéből, 8 p. 2575391
14571
413
Printed Materials
1919 2 db Népszava a Magyar Tanácsköztársaság idjéből Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF