12389. 413. Gelaufene Fernauktion Flohmarkt
1 600 HUF 4,24 EUR, 4,57 USD
0 HUF
Japán aranyozott öngyújtó, sérült műanyag dobozban, működik, 8x2,5cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert