12077. 413. Gelaufene Fernauktion Flohmarkt
1 400 HUF 3,78 EUR, 4,12 USD
0 HUF
Régi női aktfotó reprintje, kissé kopott, üvegezett fa keretben, külső méret: 26x20 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras