1931 Justice for Hungary óceánrepülőket ábrázoló képeslap a két pilóta: Endresz György és Magyar Sándor, valamint a repülőgépet és az utat finanszírozó Szalay Emil autográf aláírásával, üvegezett képkeretben. 16x12 cm
1935 M. Kir. Államvasutak Miskolczi Üzletigazgatója köszönetnyilvánítása, fejléces papíron, rajta Csordás István üzletigazgató, kormányfőtanácsos aláírásával.
cca 1938-1945 Újszülött gyermek fejlődésének dokumentációja, kézzel írt bejegyzések a születéstől 7 éves korig, viseltes, irredenta borítójú füzetben (sérült, foltos, szétvált borító)
cca 1940 Jézus Szíve Szakosztály szándékai, Kalocsai Papnevelő Intézet, díszes, kézzel rajzolt heti imarend, karton, jelzett (P. Fejes I.), apró lyukakkal, sérülésekkel, foltokkal, 28,5x20,5 cm
1943 Kovács László, álneve: R. Nagy András (1892-1963) magyar író, szerkesztő, kritikus autográf levelezőlapja Vass László (1905-1950) újságíró, kritikus részére
1944 Novemberi levél egy fronton levő katonának, melyben apja leírja a fegyverszüneti kezdeményezést, a németek budavári megszállását és a nyilasok hatalomba segítését annak érdekében, hogy a német csapatok időt nyerjenek, boríték nélkül