12778.
413. Gelaufene Fernauktion
Historische Dokumenten, Handschriften
1 400 HUF
cca 1922-1947 Czettler Gyula gyógyszerész Szt. Lélek gyógyszertár Budafok, 2 db régi jegyzetfüzet, számos kézzel írt bejegyzéssel (Bertalan Albert ezredes kiadási jegyzéke, leltár, pénzügyi nyilvántartások, stb.), sérült, foltos egészvászon-kötésben