Militaria

Zahl der Lose: 80

13832.

Rufpreis:
4 000 HUF
cca 1950 Kitöltetlen harci röplap dekoratív fejléccel, hajtva, jó állapotban
13833.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
1934 Híradó-felszerelési utasítás, 3 db
13834.

Rufpreis:
1 000 HUF
cca 1914 Svéd hadihajó. Litográfia, papír. Jelzett a litográfián. Üvegezett fa keretben. 34x48 cm / Swedish battleship, lithograph on paper
13835.

Rufpreis:
8 000 HUF
cca 1900 A magy. kir. honvédség, Pallas Nagy Lexikona, kromolitográfia, papír, paszpartuban, 21,5x27 cm
13836.

Rufpreis:
1 600 HUF
Válaszd a tiszti hivatást, 1971. Ofszet, papír. Magyar Néphadsereg Térképészeti Intézet. Katonai propaganda plakát. Hajtásnyommal. 66,5×47,5 cm
13837.

Rufpreis:
4 000 HUF
II. Világháborús Wakizashi, lakkozott fa hüvelyjel, rájabőr markolattal, jelzett pengével, hiányos, sérült, h:67cm
13838.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,11
117,65
10
1915 Faragott doboz ciril betűs feliratos hadifogoly munka, kulccsal 18x8x10 cm
13839.

Rufpreis:
5 000 HUF
11
Ernst Kutzer: Komor és derűs képek a világháborúból. Hadsegítő célok javára. Ernstes und Heiteres aus dem Weltkrieg. Bilder von - -. Wien, én. [1917?], Brüder Hartmann, 23 t. Benne fekete-fehér és színes képtáblákkal. Kiadói haránt alakú félvászon mappa, kopott, sérült. Valószínűleg 20 táblával teljes 32x23 cm
13840.

Rufpreis:
4 000 HUF
M95 bajonett FG jelzéssel a pengén kis horpadással a hüvelyen,
13841.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
Legénységi gyakorló sisak, jó állapotú párnázattal.
13842.

Rufpreis:
6 000 HUF
20
cca 1918 A világháború képes albuma. Az Érdekes Újság háborús képeiből (kb. 60 db képpel). Heliogravűr, papír. Lapméret: 35x28 cm. Eredeti, aranyozott, egészvászon kötésű albumban, kissé kopott borítóval, lapok egy része helyenként kissé foltos./  Military pictures from World War I. The albume is a bit worn.
13843.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
22

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF