Militaria Zahl der Lose: 80
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2517849
13832
413
Military
cca 1910 Nagy méretű katonai tabló, gémeskúttal. Kartonon Fotó 24x18 cm, karton 36x29 cm Sérült.
2581606
13833
413
Military
cca 1950 Kitöltetlen harci röplap dekoratív fejléccel, hajtva, jó állapotban 2582815
13834
413
Military
1934 Híradó-felszerelési utasítás, 3 db 2574398
13835
413
Military
cca 1914 Svéd hadihajó. Litográfia, papír. Jelzett a litográfián. Üvegezett fa keretben. 34x48 cm / Swedish battleship, lithograph on paper
2574025
13836
413
Military
cca 1900 A magy. kir. honvédség, Pallas Nagy Lexikona, kromolitográfia, papír, paszpartuban, 21,5x27 cm 2578148
13837
413
Military
Válaszd a tiszti hivatást, 1971. Ofszet, papír. Magyar Néphadsereg Térképészeti Intézet. Katonai propaganda plakát. Hajtásnyommal. 66,5×47,5 cm 2561880
13838
413
40000
Military
II. Világháborús Wakizashi, lakkozott fa hüvelyjel, rájabőr markolattal, jelzett pengével, hiányos, sérült, h:67cm 2577182
13839
413
Military
1915 Faragott doboz ciril betűs feliratos hadifogoly munka, kulccsal 18x8x10 cm 2582195
13840
413
Military
Ernst Kutzer: Komor és derűs képek a világháborúból. Hadsegítő célok javára. Ernstes und Heiteres aus dem Weltkrieg. Bilder von - -. Wien, én. [1917?], Brüder Hartmann, 23 t. Benne fekete-fehér és színes képtáblákkal. Kiadói haránt alakú félvászon mappa, kopott, sérült. Valószínűleg 20 táblával teljes 32x23 cm
2583826
13841
413
Military
M95 bajonett FG jelzéssel a pengén kis horpadással a hüvelyen, 2583832
13842
413
Military
Legénységi gyakorló sisak, jó állapotú párnázattal. 2584434
13843
413
Military
cca 1918 A világháború képes albuma. Az Érdekes Újság háborús képeiből (kb. 60 db képpel). Heliogravűr, papír. Lapméret: 35x28 cm. Eredeti, aranyozott, egészvászon kötésű albumban, kissé kopott borítóval, lapok egy része helyenként kissé foltos./
Military pictures from World War I. The albume is a bit worn. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF